המלצות

להלן המלצות של תלמידים ולקוחות איזי פיסי.

אם ברצונך לכתוב המלצה, ניתן לעשות זאת באחת משתי דרכים: מערכת ההמלצות המובנית, או מערכת תגובות "פייסבוק" (בהמשך העמוד). לבחירתך!

 

המלצות

 1. אילנה גל

  לכל המעוניינים,
  אני ממליצה בחום על מדריכי 'איזי פיזי'. זכיתי ליחס חם, סבלנות אין קץ, הדרכה מובנית, קלה לתפיסה. כל שאלותיי נענו . כל הכבוד לאורן מדינה על ההדרכה המעולה שנתן לי. ואם אני הצלחתי ללמוד ולקלוט בהדרכתו הנאמנה של אורן – כל אחד יוכל!
  אילנה

 2. רבקה כהן

  אני ממליצה בחום על רוני יהב, איתו אני כבר ממשיכה למעלה משנה. שיא הישגיי הוא סרטון יומולדת שהוא הדריך אותי בו. גם כשרוני אינו יודע את התשובה במקום, תוך שניות הוא מעלה את גוגל וקורא במהירות מדהימה את ההוראות ומיישם. כמורה מוצלח, לאחר ההסבר שלו, הוא מבקש מהתלמיד לחזור בעצמו על הצעדים שהוא הדגים. נעים הליכות, סבלני – ממליצה בכול לב.
  רבקה

 3. כהן יפה

  אורן מדינה היקר. כשהתחלתי ללמוד הייתי חסרת בטחון, הכל נראה לי מסובך, קשה.
  בתקופה קצרה מאוד למדתי ממך בסבלנות ובדרך קלה מאוד ומהנה את כל הנושאים, המושגים בתחום המחשבים שעזרו לי מאוד בעבודה ובחיי היום יום. המתנתי לשיעורים איתך בציפייה בשמחה וברצון ללמוד. בכל פעם שאני מצליחה לפתור בעיה במחשב או שאני מצליחה בדברים שבהם התקשתי בעבר אני מברכת אותך בליבי.
  תודה על הסבלנות ועל הדרך שבא אתה מלמד.

 4. Derek Stavrou

  I would like to add my recommendations to those that Oren has already received.
  I should point out that as an "oldie" I am far from being computer-literate, but Oren was very patient with me, explaining what I needed to know, and giving me confidence that I would be able to handle things myself in the future. Co-incidentally, a friend of mine had a similar problem shortly afterwards, I recommended Oren's services unhesitatingly, and my friend was similarly pleased.
  So: well, done, Oren, and good luck for the future.

כתבו המלצה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *
המלצות "פייסבוק"